נטע קוטאי ונירית סתת

סדנת דואטים

 

על האומניות |

נטע קוטאי -

בוגרת בית הספר המקצועי למחול של "נדין בומר".

ב2007 סיימה את המכינה למשחק בבית הספר למשחק של "ניסן נתיב" במטרה לשלב בין מחול לתאטרון וב2008 סיימה את המסלול להכשרת רקדנים בביכורי העתים. במסגרת זו למדה עם מורים ממובילים בארץ:
נעמי פרלוב, רמי לוי, קרן כרמון, סהר עזימי,נירה פז, פטרסייה אהרוני, גוצ'י לאו ונועם כרמלי.
במהלך השנה נעשו שתי עבודות של יצירה משותפת בין היוצרים: עידן כהן ואיריס ארז,  לבין הרקדניות. בסיום המסלול החלה לעבוד  כרקדנית יוצרת ביצירות: "דופלר" ו"תרנגולים ומכשפות" של מיכל בן ליאור ונירית סתת, יצירות אלו הוצגו בפסטיבלי מחול: "קליפה אדומה" וה"זירה 5".

במקביל החלה את דרכה כמורה לג"אז מודרני/ לירי וב2015 טסה לשתלמות בלוס אנג'לס וניו יורק בבתי ספר המובילים: " millennium" " debbie reynolds" "Broadway dance center " ו" steps on broadway".

כיום מלמדת ומכשירה תלמידות למחול בבתי ספר למחול מובילים בארץ ובמקביל מעבירה שיעורי מחול לבוגרים.

 

נירית סתת-

החלה את דרכה כרקדנית בלהקת המחול "נדין בומר", שימשה כסולנית ביצירות: "האסיר", "האלמנה", "אוחזת ענף עץ השקד", "אמה", "קלונינג" ו"נבט".

נירית עבדה עם כוראוגרפים מובילים בארץ ובעולם בניהם: מיכאל גטמן (ישראל) , סוזי טיילור (ניו יורק), ברונו קולינט (צרפת) ואוליבר סטיל (ניו יורק).

ב2007 החלה את דרכה כיוצרת עצמאית ועבדה בשיתוף עם הכוראוגרפית מיכל בן ליאור. בין יצירותיהן: "דופלר","תרנגולים ומכשפות ", "כרמן ולואיז" ו"היום", יצירות אלה הוצגו בפסטיבלי מחול שונים בארץ: "קליפה אדומה", "מציאות ישראלית", "זירת מחול 5" ופסטיבל "מוזה".

ב2012 שימ