קורס הכשרת מורים לפילאטיס בהטבה לחברי מועדון

מיקום ומועד |

הקורס יתקיים בסטודיו האקדמיה ברעננה

מיועד להתחיל ב-30.10, ימי שני, 10:30 בבוקר (8 מפגשים פרונטליים)

מחיר בהטבה: 3200 ש"ח (20 אחוז הנחה)

מחיר רגיל: 4000 ש"ח

אודות הקורס |

קורס פילאטיס מזרן - מתחילים-בינוניים ומתקדמים

הקורס להכשרת מורי פילאטיס מזרן מבית Flow & Body יכין את הבוגרות/ים לקריירה הנהדרת של הוראת פילאטיס. מה שמנחה אותנו הוא הקפדה על איכות הקורסים יחד עם חומרי לימוד ייחודיים ובהירים ותמיכה אישית בכל תלמידה ותלמיד.

קורס המזרן כולל 75 שעות בכיתה הכוללות הוראת תרגילים, אימון, פתרון בעיות, משחקי תפקידים ועוד. נתחיל בעקרונות והבסיס של הפילאטיס ונגיע עד לתרגילים המורכבים.

נלמד את אופן הביצוע וההוראה של התרגילים, כיצד לבנות שיעור ונרחיב את הידע בנושאים כמו אנטומיה, מתן תיקונים ועוד. בקורס אנו שמים דגש משמעותי על לימוד יסודי של מיומנויות ההוראה, עקרונות הפילאטיס, בניית אוצר מילים נדרש, זיהוי טעויות ותיקונן, עבודה במגע ועוד. אנחנו מכשירים מורים חושבים!

מאז 2008 הוכשרו ב Flow & Body מאות תלמידים, וכל הקורסים שלנו קיבלו אישור והכרה מה-PMA. כל המורים המלמדים בקורס הם בעלי ידע וניסיון של שנים רבות ובעלי רקע מקצועי רחב מעולמות הגוף והנפש. קורס ההכשרה הוא בקבוצות קטנות תוך שימת דגש על איכות ובטיחות.

בסיום הקורס ידעו בוגרות ובגרי הקורס להעביר שיעורי מזרון קבוצתיים או פרטיים.

הקורס של Flow & Body יכין אתכם לקריירת הוראה בצורה הטובה ביותר על ידי אימון ורכישת הבנה וידע מעשי. הוראת הפילאטיס היא מקצוע מספק, בעל חשיבות רבה לקידום הבריאות, עם אפשרויות להתפתחות וצמיחה, גמיש ומתגמל.

הצטרפו למאות בוגרינו המלמדים פילאטיס ברחבי העולם!